Aktualności 15 listopada 2022

Sky Sports rezygnuje z dalszej współpracy z popularnym youtuberem

IShowSpeed to obecnie jeden z najpopularniejszych twórców na platformie Youtube. W ostatnich dniach, 17-latek dwukrotnie pojawił się na meczu Manchesteru United. Podczas drugiego spotkania, IShowSpeed wystąpił nawet w Sky Sports, gdzie został poproszony m.in. o przeczytanie wyjściowego składu "Czerwonych Diabłów". Dalsza współpraca na linii Sky Sports - IShowSpeed nie wchodzi jednak w grę, gdyż stacja odcina się od twórcy. 

Specyficzny humor

IShowSpeed zasłynął z dość specyficznego humoru, którym zyskał jednak bardzo dużą popularność. Mowa bowiem o twórcy, który ma 10,5 mln obserwujących na TikToku, 5,4 miliona obserwujących na Instagramie oraz 13,1 mln subskrybentów na YouTube.

Content 17-latka opiera się m.in. na piłce nożnej oraz grze FIFA. IShowSpeed jest również wielkim fanem Cristiano Ronaldo, dlatego Amerykanin pojawił się najpierw na pucharowym meczu Manchesteru United z Aston Villą, a następnie na ligowym spotkaniu “Czerwonych Diabłów” z Fulham.

Krótka współpraca ze Sky Sports

Podczas tego drugiego pojedynku, IShowSpeed wystąpił nawet w Sky Sports, gdzie razem z prezenterem stacji przeglądał wyjściowy skład Manchesteru United. W mediach społecznościowych sporą popularność zyskał filmik, na którym IShowSpeed ubolewa nad nieobecnością Cristiano Ronaldo w zespole.

Wydawało się, że Sky Sports może spróbować nawiązać większą współpracę z tym twórcą. Do takiego obrotu spraw jednak nie dojdzie, gdyż jak informuje “The Athletic”, stacja postanowiła zerwać wszelkie relacje z 17-latkiem ze względu na jego mizoginiczne zachowanie w sieci.