Aktualności 15 listopada 2022

Luis Enrique zamierza streamować podczas mundialu w Katarze

Na przestrzeni ostatnich lat, komunikacja na linii klub/reprezentacja - kibic stała się zdecydowanie bardziej rozbudowana. Kolejny krok zamierza wykonać Luis Enrique. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii poinformował, iż podczas trwania mundialu w Katarze, zamierza prowadzić streamy, by utrzymać dobrą komunikację z kibicami. 

Niesamowity rozwój mediów

Odpowiednie platformy pozwalają rozwijać komunikację klubów czy reprezentacji z kibicami. Najpopularniejszym serwisem jest oczywiście Youtube, gdzie pojawiają się relacje ze zgrupowań czy meczów, dzięki czemu sympatycy mogą obejrzeć od kulis działanie reprezentacji lub klubu.

Coraz popularniejsza staje się również platforma Twitch, na której prowadzone są streamy, czyli relacje na żywo.

Luis Enrique zostanie streamerem

W poniedziałkowy wieczór, Luis Enrique opublikował krótki materiał wideo, w którym przekazał informację, iż podczas trwania mundialu w Katarze, będzie prowadził streamy na platformie Twitch, utrzymując tym samym dobrą komunikację z kibicami.

Kliknij, by obejrzeć

Bez wątpienia jest to pewien pstryczek w stronę dziennikarzy, którzy polecą do Kataru, by relacjonować przygodę reprezentacji Hiszpanii z mundialem. Luis Enrique niejednokrotnie zaskakiwał swoimi decyzjami, a prowadzenie relacji na żywo to kolejna niestandardowa inicjatywa.