Aktualności 9 listopada 2022

Firma z branży ubezpieczeniowej nowym sponsorem reprezentacji Polski

autor: Mateusz Mazur
Na nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem katarskich mistrzostw świata, Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował nowego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Została nim firma działająca w branży ubezpieczeniowej – Inszury.pl

Nowy sponsor

W środowe popołudnie na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o podjęciu współpracy z firmą zajmującą się porównywaniem ofert ubezpieczeń OC i AC, Inszury.pl.

– Bardzo cieszę się, że kolejna polska firma została partnerem PZPN. Dzięki tej umowie, po raz pierwszy od trzech lat, wypełniona została cała piramida sponsorska – powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza. – Inszury.pl to polska firma z polskim kapitałem, założona przez ambitnych i doświadczonych ludzi. Z pewnością jest to ważne partnerstwo w okresie poprzedzającym wyjazd piłkarzy do Kataru. Liczę na to, że wspólnie osiągniemy wiele sukcesów – dodał.

Konkurs dla klientów

Na stronie internetowej porównywarki ubezpieczeń OC i AC pojawił się już odpowiedni branding. Firma zorganizowała także dla swoich klientów konkurs, w którym do wygrania są podwójne bilety na mecze Reprezentacji w 2023 roku oraz atrakcyjne gadżety sportowe.

– To dla nas bardzo ważny dzień. Wraz z tą konferencją rozpoczynamy budowanie wizerunku oraz zaufania dla Inszury.pl. Jest to doskonały mariaż polskiego rynku ubezpieczeń, polskiego biznesu, a także polskich rozwiązań z branży IT. Serdecznie dziękuję panu Cezaremu Kuleszy za zaufanie oraz otwartość, a zespołom, które pracowały przy umowach za profesjonalizm i sfinalizowanie ich – oświadczył Grzegorz Krupa, prezes zarządu polskich mediów ubezpieczeniowych, wydawca serwisu Inszury.pl