Aktualności 25 września 2022

Powstanie serial dokumentalny o Premier League?!

Sporą popularnością cieszy się serial dokumentalny Formula 1: Drive to Survive, który można oglądać na platformie Netflix. Niewykluczone, że w przyszłości powstanie dokument w podobnym stylu o Premier League. Producenci "Drive to Survive" skontaktowali się już z władzami ligi. 

Dokumenty o angielskich klubach

Nie bez powodu Premier League cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców. W ostatnich latach powstały trzy serie All or Nothing poświęcone ekipom z angielskiej ekstraklasy. Mowa o Manchesterze City, Tottenhamie oraz Arsenalu. Niewykluczone, że w najbliższym czasie zobaczymy dokument, który dotyczyć będzie wszystkich klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Nowa produkcja?

Jak informuje bowiem Martyn Ziegler z “The Times”, producenci słynnego już dokumentu Formula 1:Drive To Survive skontaktowali się z przedstawicielami Premier League w sprawie stworzenia serii na platformie streamingowej. Kluby zostały już poinformowane o takim pomyśle. W najbliższych tygodniach powinny odbyć się rozmowy mające na celu wysondowanie potencjonalnego projektu.