Aktualności 21 września 2022

Szesnasta edycja “Kibicuj z klasą” odbędzie się podczas spotkania Lech – Radomiak

Jak co pół roku, Lech Poznań ogłosił kolejną edycję akcji "Kibicuj z klasą". Tym razem odbędzie się ona przy okazji meczu Kolejorza z Radomiakiem Radom.

Szesnasta edycja “Kibicuj z Klasą” w Poznaniu

Akcja “Kibicuj z Klasą” odbywa się w Poznaniu regularnie co pół roku. Wyjątkiem w ostatnich latach były tylko sezony z ograniczoną liczbą widzów lub całkowitym brakiem publiczności z uwagi na COVID-19. Po raz ostatni Kolejorz przeprowadził akcję podczas kwietniowego starcia ze Stalą Mielec. Wówczas na trybunach stadionu przy Bułgarskiej zasiadło 26 352 widzów.

Teraz klub ogłosił, że akcja odbędzie się podczas spotkania przeciwko Radomiakowi Radom. Mecz z zespołem Mariusza Lewandowskiego mistrzowie Polski rozegrają w sobotę 9 października o godzinie 17:30.

Jak wziąć udział w “Kibicuj z Klasą”?

Aby wziąć udział w akcji “Kibicuj z klasą” należy zebrać co najmniej dziesięcioosobową grupę dzieci i/lub młodzieży. Po wysłaniu zgłoszenia na adres grupy@lechpoznan.pl grupa oraz opiekuni otrzymają bezpłatne bilety na mecz. Jak poinformował Lech, zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku 6 października lub do wyczerpania miejsc.

 

fot. Lech Poznań