Aktualności 15 września 2022

Pogoń Szczecin z oficjalnym otwarciem całego stadionu na meczu z Lechią Gdańsk

W miniony weekend trzecia trybuna była do dyspozycji kibiców w Szczecinie. Teraz już wiadomo, że kolejny domowy mecz Portowców będzie wielkim świętem. 1 października Pogoń oficjalnie otworzy obiekt i jednocześnie zakończy budowę stadionu. Za dwa tygodnie można spodziewać się kompletu widzów!

1 października przy pełnych trybunach

Prace budowlane na stadionie zakończone – napisał w swoich social mediach Piotr Krzystek, prezydent Szczecina. W tym momencie trwają odbiory, ale jest już jasne, że spotkanie Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk odbędzie się przy pełnych trybunach.

W najbliższych dniach odsłaniać będziemy kolejne karty wydarzenia, które czeka nas 1 października. Poza daniem głównym, a więc meczem Ekstraklasy, przygotowywane są inne atrakcje, które mają sprawić, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci kibiców i wszystkich mieszkańców Szczecina – można przeczytać na stronie klubowej.

Bilety i harmonogram sprzedaży lada moment

Portowcy informują jednocześnie, że cennik wejściówek oraz harmonogram sprzedaży pojawi się do końca tygodnia. Proces sprzedaży ruszy na początku kolejnego. Pogoń Szczecin jednocześnie informuje, że w planach jest sprzedaż pojedynczych biletów na mecz z Lechią, a także “trójpaków”. Te ostatnie miałyby dotyczyć wszystkich meczów szczecinian w tym roku kalendarzowym. Przypomnijmy, że po Lechii, do Szczecina przyjadą jeszcze Piast Gliwice oraz Górnik Zabrze. Jak poinformował Daniel Trzepacz z serwisu Pogoń SportNet, dopiero na wiosnę pojawią się karnety.

Pierwotnie spotkanie Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk było zaplanowane na godzinę 20:00. Ostatecznie rozpocznie się pół godziny później – 1 października o 20:30.

Fot. główne: screen z PogońSportNet Youtube