Lewandowscy w kampanii Lidla – „Razem obudzimy talenty”!
Lidl ogłosił nową kampanię zatytułowaną "Razem obudzimy talenty", w której udział biorą Robert Lewandowski oraz Anna Lewandowska. Akcja ruszy 5 września 2022 roku.
Lewandowscy twarzami kampanii Lidla
Na ten moment sieć sklepów nie przedstawiła szczegółowych informacji. Wiemy jedynie, iż projekt ma na celu pomóc najmłodszym rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania.
Ponadto Lidl opublikował krótki materiał promocyjny, w którym wziął udział Robert Lewandowski.
Akcja rusza 5 września
Projekt Lidla ruszy 5 września tego roku. Z kolei 30 sierpnia odbędzie się specjalna konferencja online, na której Lidl przedstawi szczegóły całej kampanii.
Wojciech Gancarz
Więcej Aktualności
InPost wspiera parakajakarza Jakuba Szpaka w drodze do Los Angeles 2028
Kilka tygodni temu w mediach społecznościowych do prezesa InPostu Rafała Brzoski odezwał się Jakub Szpak – parakajakarz, reprezentant Polski i zawodnik kadry narodowej, który marzy o starcie na paralimpiadzie w Melbourne w 2032 roku. Jego historia szybko znalazła pozytywny finał.