Aktualności 1 sierpnia 2022

Viaplay podrożeje w marcu przyszłego roku

W tym miesiącu Viaplay z pewnością zyska sporą liczbę nowych subskrybentów. Wszystko za sprawą startu Premier League, do której prawa ma wspominana platforma. Choć dołączenie do oferty atrakcyjnej ligi piłkarskiej nie wpłynęło na aktualną cenę pakietu, to w przyszłym roku sytuacja ulegnie zmianie. Miesięczny zakup subskrypcji zdrożenie z 34 do 55 złotych. 

Oferta Viaplay

Platforma zadebiutowała na naszym rynku w ubiegłym roku, pozyskując prawa do Bundesligi, a także do niższych europejskich rozgrywek, czyli Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Z biegiem czasu Viaplay wzbogaciło swoją ofertę m.in. o KSW. Ponadto platforma zagwarantowała sobie prawa do Premier League od sezonu 2022/2023 czy do F1 od sezonu 2023.

Zmiana ceny pakietu

Choć w najbliższym czasie Viaplay nie zmieni ceny pakietu, to w marcu 2023 roku sytuacja będzie wyglądać inaczej. Jak możemy przeczytać na stronie platformy, miesięczna subskrypcja wyniesie wtedy 55 złotych. Do grudnia tego roku, użytkownicy Viaplay mogą skorzystać z pakietu rocznego, w którym miesięczny koszt wyniesie 33.25 zł.

tagi:Viaplay