Aktualności 19 lipca 2022

Mecz Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk w Viaplay

Znamy już cały rozkład jazdy w polskich telewizjach na czwartkowe popołudnie i wieczór z Ligą Konferencji. Cztery mecze i wszystkie dostępne na żywo z polskim komentarzem. Dzisiaj została odkryta ostatnia karta.

Ostatnią niewiadomą było spotkanie Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk. Ten mecz kibice obejrzą na antenie platformy Viaplay. Dla skandynawskiej platformy streamingowej to pierwszy z domowych meczów polskich ekip w tej edycji Ligi Konferencji. W I rundzie transmitowali wyjazdowe mecze Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk. Za tydzień Viaplay pokaże także starcie Rakowa Częstochowa z FK Astaną z Kazachstanu.

Początek meczu Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk o godzinie 19:00.

Pozostałe mecze w TVP

Trzy inne ekipy będzie można obejrzeć na antenach TVP. Wszystko oczywiście za pośrednictwem internetu lub aplikacji mobilnej. W tradycyjnej telewizji mecze zostały podzielone na dwa kanały. TVP2 pokaże w całości spotkanie Pogoń Szczecin – Brondby. Z kolei TVP Sport transmitować będzie mecze Lech Poznań – Dinamo Batumi oraz Raków Częstochowa – Astana. Warto dodac, że sportowy kanał pokaże także drugą połowę meczu ze Szczecina, korzystając z okna pomiędzy transmisjami z Poznania i Częstochowy.