Aktualności 13 lipca 2022

Viaplay pokaże mecze towarzyskie czołowych europejskich drużyn

Trwa ofensywa Viaplay związana z prawami do transmisji. Póki co skandynawska platforma streamingowa czeka na nowy sezon w Bundeslidze i Premier League. Pozyskała jednak prawa do wielu towarzyskich meczów najlepszych europejskich ekip.

Dzisiaj fani Tottenhamu mogli na antenie Viaplay obejrzeć sparing Spursów z drużyną gwiazd koreańskiej ligi. Do końca lipca będzie okazja obejrzeć na antenie platformy jeszcze przynajmniej dziewięć sparingów. W portfolio znalazły się trzy mecze Liverpoolu i PSG. Dodatkowo po dwa spotkania Tottenhamu i Sevilli. Kibice obejrzą także takie ekipy, jak Leicester, Crystal Palace, AS Roma, Red Bull Salzburg czy Strasbourg.

Kolejne transfery Viaplay

Nowy sezon coraz bliżej, a wraz z nim nowe twarze w Viaplay. Wczoraj głośno było o “transferze” Przemysława Pełki. Teraz do redakcji dołączyli także Adrian Olek oraz Paweł Grabowski. Wszyscy do tej pory byli związani z redakcją Canal+Sport. Nie ma wątpliwości, że ich przejścia mają związek z Premier League. Przypomnijmy, że od nowego sezonu właśnie na platformie streamingowej będzie można oglądać ligę angielską w Polsce.

tagi:Viaplay