Aktualności 13 lipca 2022

“Przegląd Sportowy” nie będzie już ukazywał się w soboty

autor: Mateusz Mazur

Serwis Wirtualnemedia.pl donosi, że “Przegląd Sportowy” zdecydował się zrezygnować regularnych sobotnich wydań. W zamian zdecydowano się jednak powiększyć wydanie piątkowe. 

Redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego”, Paweł Wołosik, poinformował na Twitterze, że wydanie, które ukaże się w najbliższy piątek będzie obszerniejsze niż zwykle. Wzbudziło to ciekawość czytelników, którzy w komentarzach pytali czy oznacza to, że od teraz “PS” nie będzie już ukazywał się w piątki. Jako że nie otrzymali oni żadnej odpowiedzi, serwis Wirtualnemedia.pl skierował podobne zapytanie do biura prasowego Ringer Axel Springer Polska.

“Obszerniejsze wydania piątkowe i poniedziałkowe”

Firma potwierdziła przypuszczenia czytelników, jednak zapewniono, że sobotnie wydania “PS” nadal będą ukazywać się okazjonalnie, przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Oprócz wydania piątkowego rozbudowane zostanie także wydanie poniedziałkowe.

– „Przegląd Sportowy” nie będzie się ukazywał regularnie w soboty. Powiększamy w związku z tym piątkowe wydania do minimum 40 stron, pojawią się w nich także nowe sekcje – piątkowe wydania „Przeglądu Sportowego” będą więc wydaniami weekendowymi. Również poniedziałkowe wydania „Przeglądu Sportowego” zyskają więcej stron – poinformowała Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej RASP.