Aktualności 11 lipca 2022

Viaplay pokaże mecz Rakowa z Kazachstanu

Dopiero za tydzień Raków Częstochowa rozpocznie rywalizacje w europejskich pucharach. Już wiadomo, kto pokaże mecze triumfatora Pucharu Polski w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji.

Jak dotąd mecze europejskich pucharów w wykonaniu polskich klubów to rywalizacja Viaplay z TVP Sport. Rodzimy nadawca wygrywa głównie w przypadku meczów domowych. Zapewnił transmisje z wszystkich meczów ubiegłego tygodnia, gdy polskie kluby grały u siebie. Również TVP Sport pokaże wyjazdowy mecz Lecha Poznań w Azerbejdżanie. W przypadku wyjazdów jednak lepszy bilans notuje skandynawska platforma streamingowa.

W najbliższym tygodniu pokażą rewanżowe mecze Pogoni z Islandii oraz Lechii z Macedonii Północnej. To jednak nie koniec. Viaplay pokaże także wyjazdowy mecz Rakowa Częstochowa z FK Astaną. Warto dodać, że to spotkanie II rundy LKE, co oznacza, że do spotkania dojdzie dopiero za dwa i pół tygodnia. Początek spotkania w Nur-Sułtanie 28 lipca(czwartek) o godzinie 17:00.

Tydzień wcześniej – 21 lipca – Raków rozegra domowy mecz z kazachskim zespołem. Wówczas polscy kibice będą mogli go obejrzeć na antenie TVP Sport.