Aktualności 30 czerwca 2022

Czesław Michniewicz wstrzymuje się z pozwem przeciwko Szymonowi Jadczakowi

W środowe popołudnie Czesław Michniewicz opublikował specjalne oświadczenie dotyczące pozwu przeciwko Szymonowi Jadczakowi. Selekcjoner reprezentacji Polski oznajmił, iż w związku ze zbliżającym się mundialem i troską o kadrę, wstrzymał swoich prawników w kontekście podejmowania jakichkolwiek działań w tej sprawie. 

Głośny tekst Szymona Jadczaka

Najprawdopodobniej każdy kibic polskiej piłki usłyszał o głośnym artykule Szymona Jadczaka. Dziennikarz Wirtualnej Polski poruszył powiązania Czesława Michniewicza z szefem piłkarskiej mafii. W tekście mogliśmy znaleźć nieco więcej szczegółów dotyczących połączeń obecnego selekcjonera reprezentacji Polski z “Fryzjerem”.

W związku z zaistniałą sytuacją, Czesław Michniewicz podjął decyzję o rozpoczęciu odpowiednich działań prawnych przeciwko Szymonowi Jadczakowi.

Czesław Michniewicz wstrzymuje sprawę

W środowe popołudnie selekcjoner reprezentacji Polski opublikował specjalne oświadczenie, w którym możemy przeczytać, iż w trosce o dobro kadry, trener wstrzymał swoich prawników w kontekście podejmowania jakichkolwiek działań w tej sprawie przed mistrzostwami świata w Katarze.


fot. https://twitter.com/czesmich

Z oświadczenia Czesława Michniewicza wynika, iż po prestiżowym turnieju, trener z pewnością podejmie odpowiednie kroki prawne.