Aktualności 22 czerwca 2022

Lech i Pogoń przeprowadzą wspólną transmisję ze sparingu

Polskie kluby przygotowują się do startu rozgrywek PKO Ekstraklasy. W czwartek dojdzie do sparingowego starcia pomiędzy Lechem Poznań a Pogonią Szczecin - oba kluby zadecydowały, że wspólnie pokażą ten mecz na swoich kanałach na YouTube.

Wspólna transmisja ze sparingu

Lech Poznań i Pogoń Szczecin przygotowują się do startu sezonu w Opalenicy. W czwartek dojdzie do spotkania kontrolnego pomiędzy obiema drużynami. Za pomocą transmisji na YouTube mecz będą mogli obejrzeć kibice obu drużyn – Kolejorz oraz Portowcy przeprowadzą ze sparingu wspólną transmisję.

– Sparing będzie dostępny na klubowych kanałach YouTube Lecha Poznań oraz Pogoni Szczecin, a także w kanałach telewizyjnych WTK oraz Fanklub TV. Sygnał ze spotkania wyprodukuje klubowa telewizja Kolejorza, Lech TV. Spotkanie skomentują wspólnie dziennikarz WTK Paweł Jonik oraz rzecznik prasowy Pogoni, Krzysztof Ufland – czytamy na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

Początek sezonu już wkrótce

Obie drużyny już za dwa tygodnie rozegrają swoje pierwsze mecze w tym sezonie w ramach kwalifikacji do europejskich pucharów. Rywalem Lecha w walce o bilet do Ligi Mistrzów będzie Karabach Agdam, z kolei Pogoń w pierwszej rundzie batalii o Ligę Konferencji zmierzy się z KR Reykjavik. W weekend 16-17 lipca Kolejorz i Portowcy zainaugurują także rozgrywki w PKO Ekstraklasie.