Aktualności 8 czerwca 2022

Warta Poznań rozwiązała umowę ze sponsorem głównym

Przed chwilą Warta Poznań utrzymała się w Ekstraklasie. Teraz przygotowuje się do nowego sezonu. Jednak pojawił się mały zgrzyt. Wielkopolski klub rozwiązał umowę z dotychczasowym sponsorem głównym.

Dotychczas firma BeGreen była głównym sponsorem. Warta Poznań umieściła logotyp swojego partnera na przodzie koszulek, czyli w najlepszym miejscu ekspozycyjnym. Wiadomo jednak, że to już przeszłość. W ostatnich dniach poznański klub zdecydował się na zakończenie współpracy.

– Podpisana w kwietniu 2021 roku umowa miała obowiązywać do końca sezonu 2022/23. Pośród licznych świadczeń na rzecz sponsora głównego, tym najbardziej widocznym był logotyp firmy umieszczony z przodu koszulek meczowych piłkarzy Warty Poznań. Niestety, Klub został zmuszony do podjęcia decyzji o zakończeniu współpracy. Wpływ na to miały m.in. pojawiające się publicznie informacje o wprowadzaniu w błąd klientów przez firmę-sponsora – czytamy w oświadczeniu klubu.

***

Jednocześnie Warta Poznań poinformowała o przedłużenie współpracy z inną firmą. ECO-cars pozostaje na kolejny sezon. Logo tej firmy nadal będzie się znajdować na rękawkach koszulek meczowych.