Aktualności 9 maja 2022

David Beckham na torze w Miami. Anglik zmierzył się z Charlesem Leclerciem

autor: Mateusz Mazur

Formuła 1 cały czas przyciąga wielkie osobistości świata sportu. Podczas Grand Prix Stanów Zjednoczonych na torze w Miami pojawił się David Beckham, który spotkał się między innymi z Charlesem Leclerciem. W ramach rozgrzewki przed wyścigiem obaj panowie zafundowali sobie piłkarską rozgrzewkę. 

Właściciel lokalnego Inter Miami pojawił się w niedzielę na torze podczas Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Były piłkarz jeszcze przed wyścigiem spotkał się z kierowcą Ferrari Charlesem Lecrerciem. Monakijczyk przygotowywał się do rywalizacji wspólnie z Beckhamem. Panowie spotkali się ze sobą w korytarzu i wspólnie odbijali piłkę.

obraz-2022-05-09-184531312

“Becks” nie przyniósł szczęścia

Charles Leclerc może odczuwać po wyścigu w Miami lekki niedosyt. Kierowca Ferrari co prawda utrzymał prowadzenie w klasyfikacji indywidualnej, ale sam wyścig zakończył na drugim miejscu. Lepszy okazał się Max Verstappen.

David Beckham nie był jedyną osobą związaną z zawodowym sportem, która w niedzielę pojawiła się na torze w Mimami. Oprócz niego rywalizację na żywo śledzili również Serena Williams, Michaela Jordana czy Dwyne’a Wade’a