Aktualności 4 maja 2022

Polski ProTrainUp obecny w słoweńskiej telewizji

Zawsze się cieszymy, gdy polski produkt jest wysokiej jakości. Jeszcze bardziej, gdy korzystają z niego w innych krajach robiąc mu tym samym reklamę. Tak jest w przypadku polskie firmy ProTrainUp, której system do analiz meczowych był używany w słoweńskiej telewizji.

Firma ProTrainUp to polscy przedsiębiorcy z Górnego Śląska, którzy tworzą coraz ciekawsze rozwiązania w piłce nożnej. Pod tą nazwą długo kryła się strona i aplikacja do zarządzania klubami. Listy obecności, systemy składkowe, komunikatory z zawodnikami i rodzicami. Bardzo duże spektrum możliwości. Podobnie jak w przypadku kreatora grafik i animacji treningowych. To z kolei narzędzie dedykowane dla trenerów, którzy mając swoje konta mogą stworzyć grafikę dotyczące ćwiczeń treningowych umieszczanych później w konspektach treningowych.

Kolejnym narzędziem był program SportLive Tag dedykowany analizom meczów. Jednak od dłuższego czasu najnowszym dzieckiem firmy ProTrainUp jest program Live Tag Pro. To kolejne urządzenie, w którym trenerzy i analitycy mogą tworzyć analizy meczów. Jednak w tym przypadku wrażenie robi zaawansowanie technologiczne. Jakość produktu budzi także zainteresowanie. Firma chwali się w mediach społecznościowych szkoleniami dla PZPN, a także słoweńskiego związku.

Wczoraj firma pochwaliła się na Twitterze analizą meczu słoweńskiej ligi na antenie jednej z tamtejszych telewizji. Na screenie wyraźnie widać w lewym dolnym rogu logo najnowszego “dziecka” ProTrainUp. Wydaje się, że dalsza ekspansja tej marki to tylko kwestia czasu.