Aktualności 20 stycznia 2022

Bordeaux kończy współpracę z bukmacherem. Przyczyną wpisy na Twitterze

autor: Mateusz Mazur

O tym, że w mediach społecznościowych należy być szczególnie ostrożnym przekonało się już wielu piłkarzy. Teraz wie o tym już także francuski bukmacher Winamax. Francuskie Bordeaux zdecydowało się zakończyć współpracę z zakładem bukmacherskim z powodu wpisów, które pojawiały się na twitterowym koncie bukmachera. 

– Zdecydowaliśmy się zakończyć współpracę z firmą Winamax. Publikowane przez Winamax treści godzą w dobre imię klubu. Mamy poczucie humoru, ale filmy i tweety, które publikował w ostatnim czasie bukmacher nie mają nic wspólnego z tym, jak rozumiemy słowo partnerstwo – poinformował CEO klubu, Thomas Jacquemier.

obraz-2022-01-20-143237

Niewybredne żarty

Na twitterowym koncie Winamax pojawiło się w ostatnim czasie około dwadzieścia wpisów, które w jakiś sposób drwiły z nie najlepszych wyników osiąganych przez Bordeaux. Niektóre z nich zostały już usunięte. Nie umknęło to jednak uwadze działaczy klubu, którzy uznali, że nie zamierzają kontynuować współpracy z bukmacherem.

Jak skomentował całą sytuację Winamax? Na koncie bukmachera pojawił się wpis odnoszący się do komunikatu klubu. – Szukaliśmy dobrej obrony przez jakąś godzinę, ale podobnie jak Bordeaux nie możemy jej znaleźć – czytamy na Twitterze firmy.