Aktualności 20 stycznia 2022

DiMedical został sponsorem strategicznym Widzewa Łódź

Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical w środę ogłoszony został sponsorem strategicznym łódzkiego Widzewa. Klub poinformował, że umowa została podpisana do końca obecnego sezonu.

Na razie umowa do końca sezonu

Di Medical był jednym z partnerów Widzewa już od początku rozgrywek 2021/22. Teraz współpraca zostanie rozszerzona i firma będzie sponsorem strategicznym wicelidera 1. Ligi przez całą rundę wiosenną. Pojedynczy taki przypadek miał miejsce już w październiku ubiegłego roku, podczas derbowego starcia z Łódzkim Klubem Sportowym.

Już przy okazji meczu derbowego wspominałem, że współpraca z Widzewem to dla mnie coś więcej niż tylko biznes. Jestem kibicem tego Klubu od lat, darzę go dużym sentymentem i mam nadzieję, że wsparcie naszej firmy pomoże Widzewowi wywalczyć upragniony awans do ekstraklasy – stwierdził Karol Majewski, prezes Di Medical, którego wypowiedź czytamy na oficjalnej stronie Widzewa.

Jak wspomnieliśmy, póki co, umowa podpisana została do końca obecnego sezonu. Obie strony zadeklarowały jednak, że myślą o długofalowej współpracy i bardzo możliwe jest przedłużenie kontraktu.

Runda jesienna bez sponsora strategicznego

Do pierwszej części sezonu Widzew przystąpił bez sponsora strategicznego. Centralne miejsce na koszulkach piłkarzy zajęło hasło “Zawsze w 12!”. Di Medical to firma, która powstawała przed sześcioma laty. Klinika zajmuje się diagnostyką chorób zakaźnych, a głównie gruźlicy.