Aktualności 11 stycznia 2022

Ruch Chorzów poszukuje dostawcy sprzętu sportowego. Będzie konkurs ofert

Zazwyczaj to sponsorzy techniczni zgłaszają się do klubów ze swoimi ofertami. Ruch Chorzów jednak idzie w drugą stronę. 14-krotny mistrz Polski rozpoczął konkurs ofert, który wyłoni firmę dostarczającą sprzęt sportowy przez najbliższe trzy lata.

Dostawy dotyczyć mają zarówno drużyn Ruchu Chorzów, Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów, a także sprzedaży detalicznej prowadzonej przez oficjalne stacjonarne i internetowe punkty klubu – czytamy na oficjalnej stronie chorzowskiego klubu. W dalszej części możemy się także dowiedzieć, że Ruch Chorzów oferuje także wybranemu dostawcy lub producentowi status sponsora technicznego.

Konkurs ofert potrwa do końca stycznia. Wyłoniony zwycięzca podpisze z klubem umowę obowiązująca od nowego sezonu. Ruch Chorzów w oficjalnym komunikacie dodaje, że kontrakt ma trwać od 1 lipca 2022 to końca czerwca 2024. To oznaczałoby trzyletnią umowę dostawcy z Niebieskimi.

Co będzie decydujące przy wyborze oferty? Zgodnie z regulaminem, klub zastrzegł sobie przy wyborach podział procentowy według kilku aspektów. Głównym będą finanse – 45%. W dalszej kolejności: dostawa i czas realizacji zamówień – 20%, świadczenia barterowe – 25% oraz polityka reklamacji i zwrotów – 10%