Aktualności 29 grudnia 2021

PZPN wydał komunikat dotyczący Sousy. Wiadomo… że nic nie wiadomo

autor: Mateusz Mazur

Dziś popołudniu odbyło się nadzwyczajne zebranie zarządu PZPN. Trudno określić jaki dokładnie był jego przebieg, bowiem po jego zakończeniu doczekaliśmy się jedynie lakonicznego komunikatu. 

Niemal cała piłkarska Polska czekała w napięciu na ogłoszenie decyzji podjętych podczas nadzwyczajnego posiedzenia zarządu PZPN. Wszyscy żądni oficjalnych informacji muszą jednak obejść się smakiem. – Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że, w trosce o przebieg rozmów prowadzonych w tej sprawie, do odwołania nie będzie udzielał dalszych komentarzy – czytamy w treści komunikatu.

Co dalej z Sousą?

Spekulowało się, że podczas dzisiejszego nadzwyczajnego posiedzenia zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zapadną decyzję co do przyszłości współpracy z Paulo Sousą, a może nawet, że poznamy następcę Portugalczyka. Doniesienia dziennikarzy mówią, że dyskutowano przede wszystkim o tym pierwszym temacie i osiągnięcie porozumienia z Portugalczykiem jest coraz bliższe. Z uwagi na lakoniczny komunikat PZPN jesteśmy zmuszeni tym doniesieniom zaufać.