Aktualności 24 listopada 2021

Oddajesz krew, dostajesz bilet. Górnik Łęczna walczy o frekwencje

Krew to jeden z nielicznych towarów deficytowych w medycynie, na który można znaleźć remedium. Akcje krwiodawcze od dawna sprawdzają się przy okazji wielu imprez sportowych. Górnik Łęczna łączy przyjemne z pożytecznym. Każdy kibic, który oddał krew, dostał bilet na spotkanie z Górnikiem Zabrze.

“Górnicze derby” odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 12:30 w Łęcznej. Na boisku starcie dwóch Górników. Beniaminek Ekstraklasy walczy jednak o jak najwyższą frekwencję. W związku z tym akcja krwiodawcza. W centrum Łęcznej stanął dzisiaj “krwiobus”. Na każdego chętnego krwiodawcę czekała przyjemna nagroda. Voucher na sobotnie spotkanie.

To kolejna akcja marketingowa, która ma przyciągnąć kibiców na trybuny. W poprzednich tygodniach można było bilety znaleźć m.in. zaprzyjaźnionej piekarni. Największym hitem jednak była nowość przy sprzedaży abonamentów. Przypomnijmy o miesięcznej subskrypcji przypominającej tą z Netflixa czy innych serwisów streamingowych. Ta jest możliwa od obecnego sezonu. Górnik Łęczna został pierwszym klubem w Polsce, który wprowadził takie rozwiązanie obok tradycyjnych karnetów.