Aktualności 23 listopada 2021

Lukas Podolski wywołał burzę swoim wpisem na Twitterze

Górnik Zabrze ma za sobą cenne zwycięstwo w domowej rywalizacji z Legią Warszawa. Do siatki trafił w tym meczu Lukas Podolski, dla którego była to pierwsza bramka w PKO BP Ekstraklasie. Dzień po spotkaniu na profilu społecznościowym 36-latka pojawił się wpis, który wywołał prawdziwą burzę.

Odpowiedź

10 listopada na profilu “Nieznani Sprawcy” pojawił się post, który zachęcał kibiców Legii Warszawa do zapisów na wyjazdowy mecz z Górnikiem. W wiadomości padły takie zwroty, jak: Nie oszukujmy się, Kraków ma Wawel, Gdańsk Chłopa z grabiami, Wrocław pijaków a co ma Zabrze? Otóż – nic! czy Jest też w Zabrzu klub o tej samej nazwie co nasz awanturnik. Klub jak klub. Mają stadion bez jednej trybuny i ciągle rozpamiętują, że przed wojną grali lepiej w piłkę. Nuda.

Po zwycięstwie z Legią Warszawa, ten wpis postanowił zacytował Lukas Podolski, a konkretniej osoba, która zarządza jego kontem na Twitterze.

Rozpętana burza

Największe emocje wzbudza poniższy fragment, jaki pojawił się na profilu piłkarza Górnika Zabrze.

Kliknij w obrazek, by zobaczyć wszystkie wpisy

Trudno oczywiście uwierzyć w to, by Lukas Podolski sam napisał ten post. Zapewne 36-latek ma konkretną osobę odpowiadającą za media społecznościowe. Pozostaje pytanie, czy taka strategia prowadzenia konta jest właściwa? O ile sympatykom Górnika Zabrze z pewnością się spodoba, to osoby niezwiązane z klubem mogą mieć już inne odczucia.