Aktualności 22 listopada 2021

Raków Częstochowa wystąpi w czarnych koszulkach!

Już dzisiaj drużyna Marka Papszuna rozegra wyjazdowy mecz Ekstraklasy z Cracovią. Częstochowianie wystąpią w nowych koszulkach. Tym razem nie będzie to kolorystyka czerwono-niebieska ani białe "wyjazdówki". Na debiut czekają czarne trykoty.

Raków Częstochowa zaprezentował nowe koszulki w social mediach. Komentarzy – jeszcze – dużo nie ma, ale wszystkie w pozytywnym tonie. Forma prezentacji także robi wrażenia, a mowa o zdjęciach wykonanych przez klubowego fotografa – Jakuba Ziemianina.

Tym razem stawiamy na fuzję mroczniejszych odcieni: na czerń i szarość. W oryginalny układ wpisujemy nowe barwy, dodając na piersi herb klubowy w kolorze ognistej czerwieni. Tak rodzi się unikat. Koszulka, będąca skarbem fana – osoby szukającej niepowtarzalnych pamiątek sygnowanych herbem RKS Raków – czytamy opis koszulek w klubowym sklepie.

Koszulki już trafiły do sprzedaży stacjonarnej i online. Standardowa cena to 239 złotych. Kibic decydujący się na opcje ze wszystkimi sponsorami zapłaci czterdzieści złotych więcej. Najdroższa opcja to pełny branding oraz personalizacja. Wówczas mowa o koszcie 319 złotych.