Aktualności 22 listopada 2021

KSW w Viaplay!

Viaplay nie zwalnia tempa na polskim rynku praw telewizyjnych. Platforma ma już w swojej ofercie m.in. Bundesligę czy rozgrywki Ligi Europy. W przyszłym roku dojdzie do tego Premier League, a od sezonu 2023 również F1. Na tym nie koniec. Viaplay ogłosiło prawa do transmisji gal KSW.

Coraz bogatsza oferta

Wiele osób zastanawiało się, czy Viaplay zdoła podbić polski rynek. Początek w postaci Bundesligi oraz praw do niższych europejskich rozgrywek, czyli Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy nie mógł wzbudzać ogromnego zaskoczenia i podziwu. Z miesiąca na miesiąc, Viaplay wzbogaca swoją ofertę i zyskuje kolejne prawa. Od sezonu 2022/2023 transmitować będzie Premier League. Za nieco ponad rok w Viaplay można oglądać F1. We wrześniu platforma streamingowa ogłosiła prawa do NHL.

KSW w Viaplay

Najnowszym zakupionym produktem w Viaplay jest KSW, które będzie transmitowane nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Estonii, Islandii, na Łotwie, Litwie i Holandii. Co istotne, KSW wchodzi w skład pakietu. Oznacza to, iż osoby posiadające subskrypcję nie muszą pozyskiwać jeszcze PPV. Plany organizacji i platformy streamingowej są ambitne, gdyż mowa o dwunastu wydarzeniach rocznie.

Pierwszą galą pokazywaną przez Viaplay będzie KSW 65 z walką wieczoru Mamed Chalidow – Robert “Robocop” Soldić.