Aktualności 19 listopada 2021

Marek Cieślak stałym ekspertem Canal+

Od lat jest najbardziej utytułowanym trenerem żużlowym w kraju. W minionym sezonie prowadził pierwszoligowy ROW Rybnik. Najbliższy sezon nie spędzi jednak przy zawodnikach. Dzisiaj już wiemy, że Marek Cieślak będzie ekspertem Canal+ w 2022 roku na stałe!

Do tej pory Marek Cieślak występował w telewizyjnym studiu sporadycznie. Głównie wtedy, gdy mógł pogodzić obowiązki trenerskie z eksperckimi. Tak było m.in. podczas kończącego sezon finałowego turnieju Speedway of Nations. Wówczas Polacy walczyli w Manchesterze o złoto mistrzostw świata w parach, a w studiu Marek Cieślak był ekspertem obok Marcina Majewskiego.

To właśnie szef redakcji żużlowej Canal+ ogłosił na Twitterze informacje o dołączeniu trenera do sztabu stałych ekspertów na nowy sezon. Sam zainteresowany jakiś czas temu ogłosił, że w nowym sezonie nie poprowadzi zawodników ROW-u Rybnik. Rekiny w ostatnich rozgrywkach nie popisały się na torze. Zespół miał walczyć o powrót do Ekstraligi, a skończył na półfinale pierwszoligowych rozgrywek.