Aktualności 22 października 2021

Bedoes skomentuje El Clasico w Canal+!

Już w tę niedzielę jeden z najgłośniejszych pojedynków w piłkarskim świecie. Mowa oczywiście o starciu Barcelony z Realem Madryt, które określa się hasłem "El Clasico". Nadawcy, którzy mają prawa do transmisji tego spotkania próbują jak najciekawiej "opakować" ten mecz. Canal+ przygotował coś specjalnego dla fanów rapu. W serwisie online udostępnione zostaną komentarze alternatywne, gdzie usłyszymy Bedoesa i Lanka. 

Specjalna oprawa

Wielogodzinne studio, mnóstwo wywiadów, analiz, specjalni goście. Z reguły tak wygląda dzień u nadawcy, który ma prawa do transmisji El Clasico. Tak bogata oprawa nie może specjalnie zaskakiwać. Starcia Barcelony z Realem Madryt elektryzują cały piłkarski świat, wiec dzień meczowy wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku innych ligowych pojedynków.

Bedoes i Lanek skomentują El Clasico

Niespodziankę dla sympatyków rapu przygotował Canal+, który udostępni komentarze alternatywne, gdzie za promadrycką narrację odpowiadać będą Edward Durda oraz popularny raper Borys “Bedoes” Przybylski, natomiast po probarcelońskiej stronie usłyszymy Michała Kornackiego i znanego producenta, a także czasem i rapera. To Kamil “Lanek” Łanek.

fot. media.pl.canalplus.com