Aktualności 5 października 2021

Wielki sukces Fame MMA 11. Pełna arena i ogromna liczba sprzedanych PPV

Jedenasta gala Fame MMA z walką wieczoru w postaci starcia Borys Mańkowski vs Norman Parke za nami. Wydarzenie tej freakowej federacji ponownie wzbudziło ogromne zainteresowanie, co potwierdza nie tylko pełna Arena Gliwice, ale również ogromna liczba sprzedanych PPV. 

Poważne kroki w stronę sportu

Pierwsze odsłony Fame MMA kojarzyły się przede wszystkim z walkami influencerów, youtuberów i osób ze świata show-biznesu, które niewiele miały wspólnego ze sportami walki, a także nie pokazywały zbyt dużego poziomu sportowego. Oczywiście pojawiały się wyjątki, jednakże w przestrzeni publicznej przetarła się opinia, iż Fame MMA daleko do organizowania wydarzeń, w których zobaczymy odpowiedni poziom sportowy.

Włodarze federacji najwidoczniej wzięli sobie to do serca. Z gali na galę Fame MMA wygląda coraz lepiej. Oczywiście mówimy tutaj o aspekcie czysto sportowym, gdyż w wizualnych/technicznych obszarach organizacja od dłuższego czasu prezentowała bardzo wysoki poziom. W celu poprawy jakości sportowej na jedenastej gali Fame MMA zobaczyliśmy m.in. pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem.

Wielki sukces Fame MMA

Łączenie pojedynków influencerów z walkami zawodowców najwidoczniej jest świetnym ruchem. Jeden z włodarzy federacji – Krzysztof Rozpara nie kryje zadowolenia z przebiegu ostatniego wydarzenia. Jak się bowiem okazuje, Fame MMA sprzedało około 470 tys. licencji, co cieszy przedstawiciela federacji – Jest to trzeci najlepszy wynik w historii Fame. Dla nas to olbrzymi sukces, biorąc pod uwagę, że przez ostatnie 2 lata organizowaliśmy gale w czasach licznych obostrzeń i nie musieliśmy konkurować z innymi dużymi eventami takimi jak np. koncert Maty, który zgromadził ponad 40 tysięczną widownię. Wiemy doskonale, że w oczach niektórych wiernych fanów FAME, nie była to wymarzona walka, ale dzięki temu otworzyliśmy się na nowych widzów, którzy kupili PPV wyłącznie ze względu na walkę Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Liczymy, że dostrzegli w FAME nową, ciekawą formę rozrywki i zostaną z nami na dłużej.

Dodatkowo sprzedano wszystkie bilety na to wydarzenie, efektem czego podczas sobotniej gali w Arena Gliwice zasiadło 12 tys. kibiców.

Źródło: materiały prasowe