Aktualności 1 października 2021

Ewelina Lisowska trenowała z polskimi hokeistkami

autor: Mateusz Mazur
Ewelina Lisowska postanowiła wspomóc reprezentację Polski kobiet w hokeju na lodzie w przygotowaniach do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Polska piosenkarka, która jest żywo zainteresowana poczynaniami polskich sportowców pojawiła się na jednym z treningów polskich hokeistek. 

Po igrzyska

Polskie hokeistki nie są faworytkami zbliżającego się turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Pekinie. Polki mają jednak ambicję, by spróbować sprawić niespodziankę i spróbować zaskoczyć najgroźniejsze rywalki. W ostatnim czasie reprezentantki Polski odwiedziła piosenkarka Ewelina Lisowska, która wzięła udział w jednym z treningów. Lisowska przyznaje, że w przeszłości jeździła już na łyżwach ale jest to dla niej pierwsza styczność z hokejem na lodzie.

obraz-2021-10-01-131950

Po całym wydarzeniu polska piosenkarka wstawiła na swój Instagram zdjęcie w hokejowym stroju i w ten sposób skomentowała wizytę u podopiecznych Ivan Bednar: – Wczoraj wpadłam na trening @hokejoweorlice. Po tym doświadczeniu wiem jedno: hokej to trudny i wymagający sport, a nasze dziewczyny czują się na lodzie tak jak ja na scenie, gdy jestem rozpędzona w stronę słońca. Od 7-10 października nasze Orlice zawalczą w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich, który odbędzie się w Bytomiu. Zawodniczki zmierzą się z drużynami z Meksyku, Turcji i Holandii. Mocno trzymam kciuki.

fot. Instagram Eweliny Lisowskiej