Aktualności 16 września 2021

Kanał Sportowy usunięty z YouTube

autor: Mateusz Mazur

Widzów i włodarzy Kanału Sportowego spotkała dzisiaj nieprzyjemna niespodzianka. Wchodząc bowiem na profil kanału, którego właścicielami są Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski i Mateusz Borek natrafiamy na informację, że kanał został zamknięty z powodu naruszeń zasad YouTube. 

Problemy Kanału Sportowego

Już jakiś czas temu można było natrafić na informacje, że platforma YouTube dość surowym okiem spogląda na poczynania Kanału Sportowego. Dzisiaj otrzymaliśmy tego żywy dowód, ponieważ wchodząc na kanał Krzysztofa Stanowskiego i spółki otrzymujemy informację o treści: To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd lub innych naruszeń warunków korzystania z usługi. 

Zdjęcie

Póki co nie otrzymaliśmy jeszcze komentarza, od któregokolwiek z włodarzy projektu. Możemy się jednak spodziewać, że osoby odpowiedzialne za Kanał Sportowy podejmą próbę odwołania się od decyzji platformy. Póki co do ich dyspozycji wciąż pozostaje Kanał Sportowy Extra, o którym mówiło się, że został stworzony właśnie na wypadek takich sytuacji.

Aktualizacja: Kanał Sportowy powrócił na YouTube. Michał Pol poinformował o tym fakcie na swoim Twitterze.

fot. Zrzut ekranu Kanał Sportowy