Aktualności 16 września 2021

Zwiastun w formie teledysku. Fame MMA ponownie zaskakuje

Już 2 października 2021 roku odbędzie się jedenasta gala Fame MMA. Z tej okazji federacja przygotowała oficjalny trailer tego wydarzenia. Zwiastun zrobił wrażenie na internautach. Mowa bowiem o teledysku do numeru, który nagrali Sarius i Smolasty. 

Sportowy main-event

Od początku istnienia Fame MMA, organizacja kojarzona była przede wszystkim z pojedynkami osób, które nie mają wiele wspólnego ze sportami walki. Federacja ewidentnie stara się zmieniać swój profil, wprowadzając coraz więcej walk na odpowiednim poziomie sportowym. Z tego też powodu main-evenetem gali Fame MMA 11 jest starcie Normana Parke’a z Borysem Mańkowskim.

Trailer w formie teledysku

W środę federacja Fame MMA opublikowała trailer jedenastej gali. Internauci są zachwyceni formą realizacji zwiastuna.

Mamy bowiem do czynienia z teledyskiem, a także numerem autorstwa Sariusa i Smolastego. Wybór tego drugiego artysty nie powinien zaskakiwać, iż Smolasty wejdzie do klatki w trakcie Fame MMA 11 i zawalczy z Piotrem Kołaczyńskim, znanym bardziej jako Miły Pan. Pozostając jednak w temacie trailera. Trudno nie mówić o zwiastunie w samym superlatywach. Pomysł, utwór i realizacja są wykonane na bardzo wysokim poziomie. Jak widać Fame MMA po debiucie High League nie zamierza spoczywać na laurach i cały czas próbuje podwyższać poziom.