Aktualności 15 września 2021

Tomasz Smokowski nowym komentatorem w grze FIFA 22

autor: Mateusz Mazur

EA Sports Polska poinformowało dzisiaj, że w grze FIFA 22 usłyszymy głos znanego polskiego dziennikarza sportowego i komentatora Tomasza Smokowskiego. Zastąpi w tej roli Dariusza Szpakowskiego, który związany był z serią przez ostatnie 15 lat. 

Nowy duet

Tomasz Smokowski stworzy z Jackiem Laskowskim duet komentatorski w grze FIFA 22. Po tym jak w 2015 z serią pożegnał się Włodzimierz Szaranowicz, którego zastąpił właśnie Laskowski przyszła pora na kolejne zmiany. Okazuje się bowiem, że FIFA 21 była ostatnią częścią popularnej gry, w której usłyszeliśmy głos Dariusza Szpakowskiego. Legendarny komentator po 15 latach kończy współpracę z EA Sports.

Fragmenty komentarza Tomasza Smokowskiego możemy usłyszeć w materiale wideo na kanale EA Sports Polska. Powyższy materiał sugeruje również, że w najnowszej odsłonie gry FIFA będziemy mieli możliwość rozgrywania spotkań na PGE Narodowym. Do tej pory największy polski stadion nie był dostępny w grze. Przypomnijmy, że FIFA 22 zadebiutuje na PC i konsolach już 1 października tego roku.