Aktualności 15 września 2021

Bogata oferta transmisyjna pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski!

Już 21 września rozpocznie się 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Plan transmisji spotkań z tej rundy jest bardzo bogaty. Wystarczy powiedzieć, że kibice będą mieli możliwość obejrzenia dziesięciu pojedynków, a dwa z nich pokaże kanał Łączy Nas Piłka. 

1/32 finału Fortuna Pucharu Polski

Mecze 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski odbędą się od 21 do 29 września. Rundę otworzy pojedynek Ruchu Zdzieszowice z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast zamknie starcie Stomilu Olsztyn z Sandecją Nowy Sącz. Łącznie będziemy świadkami 32 spotkań. Aż z dziesięciu z nich możemy zobaczyć transmisję.

Plan transmisji

Oficjalny profil rozgrywek opublikował plan transmisji meczów z 1/32 finału. Osiem starć można obejrzeć w Polsat Sport. Mowa m.in. o meczu Jagiellonii z Lechią Gdańsk, Stali Mielec z Wisłą Kraków czy Skry Częstochowa z Pechem Poznań. Dodatkowo dwa spotkania będą transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Mowa o meczu KKS 1925 Kalisz kontra Pogoń Szczecin (21 września, wtorek, 18:00), a także starciu Stali Rzeszów z obrońcą pucharu – Rakowem Częstochowa (22 września, środa, 19:15).