Aktualności 13 września 2021

Powstał drugi sezon dokumentu o pobycie Ronalda Koemana w Barcelonie

W połowie sierpnia 2020 roku Ronald Koeman przejął FC Barcelonę, kończąc tym samym swoją przygodę z reprezentacją Holandii. 58-letni szkoleniowiec trafił na niełatwy moment w szeregach "Dumy Katalonii". Kilka dni temu miała miejsce premiera drugiego sezonu dokumentu, który jest poświęcony pobytowi Koemana na Camp Nou.

Sukces pierwszego sezonu?

Pierwszy sezon dokumentu “Forca Koeman” ukazywał początki Ronalda Koemana w roli trenera Barcelony. Kamery towarzyszyły holenderskiemu szkoleniowcowi w trakcie zmiany pracy. Przypomnijmy, iż Koeman zrezygnował z roli selekcjonera reprezentacji Holandii, tym samym 58-latek nie poprowadził swojej kadry w trakcie wielkiej imprezy Euro 2020.

Drugi sezon Forca Koeman

W trakcie drugiej odsłony, która miał premierę 10 września tego roku, kamery towarzyszą Koemanowi podczas drugiej części kampanii 2020/2021, w której Barcelona sięgnęła po Puchar Króla, a także rywalizowała o tytuł mistrzowski. Ostatecznie Barcelona przegrała walkę o triumf w lidze, notując rozczarowujące wyniki z Granadą, Celtą Vigo czy Levante.

W drugim sezonie “Forca Koeman” holenderskiemu szkoleniowcowi cały czas towarzyszy wizja utraty pracy i spekulacje na temat zmiany trenera w “Dumie Katalonii”. Produkcję tego dokumentu można obejrzeć na holenderskiej platformie streamingowej Videoland.