Aktualności 3 września 2021

Polor oficjalnym partnerem Wisły Kraków

autor: Mateusz Mazur

Wisła Kraków ogłosiła, że do grona sponsorów i partnerów klubu dołącza nowa firma. Chodzi o przedsiębiorstwo Polor, które jest jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. 

Nie pierwsza taka współpraca

To nie pierwszy raz, gdy ścieżki krakowskiego klubu i firmy Polor się przecinają. Już w poprzednich latach Polor uczestniczył w zorganizowanej przez Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków wielkiej akcji sprzątania stadionu przy Reymonta. Firma bezpłatnie udostępniła wówczas potrzebny sprzęt oraz wszelkie środki czystości.

Zawarta teraz umowa obowiązywać będzie przez cały sezon 2021/22: Warunki obecnej współpracy zakładają wsparcie merytoryczne w zakresie utrzymania czystości na stadionie, dostawę oraz serwis specjalistycznych maszyn do sprzątania stadionu, a także dostawy środków chemicznych oraz akcesoriów do wykorzystywania opisanych urządzeń. – czytamy na stronie klubu.

Polor działa na polskim rynku od przeszło 25 lat. W ofercie firmy znajdują się między innymi: urządzenia czyszczące, chemia profesjonalna czy pady czyszczące. Polor umożliwia również możliwość wynajmu urządzeń do mycia, zamiatania i dezynfekcji.

fot. wisla.krakow.pl