Aktualności 30 sierpnia 2021

Ćwierć miliona złotych na zakup sprzętu dla klubów okręgówki, A i B klasy

autor: Mateusz Mazur
Podczas konferencji Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej ogłoszono nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwem KEEZA. Firma została nowym sponsorem związku i w najbliższej przyszłości dostarczać będzie sprzęt dla klubów z niższych lig.

Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba poinformował, że po kliku miesiącach negocjacji związek pozyskał sponsora dla klubów klasy O, A i B. Nowym partnerem klubów z niższych podkarpackich lig została firma KEEZA, która zajmuje się produkcją odzieży sportowej.

Vouchery i zniżki

Ściślej mówić, podkarpacki związek nawiązał współpracę z przedsiębiorstwem Tomadex, które jest właścicielem i producentem marki KEEZA. Tomadex przekaże klubom z klas O, A i B vouchery, których łączna wartość przekracza ćwierć miliona złotych. W wyniku podpisanej umowy 87 klubów z klas okręgowych otrzyma po 1000zł, 193 drużyn z klasy A po 500 zł, natomiast w przypadku klasy B będzie to aż 249 zespołów, z których każdy otrzyma po 300zł.

Właściciel firmy Tomadex Tomasz Szulc poinformował o szczegółach współpracy: – Współpracujemy już z 13. związkami wojewódzkimi w kraju, a nasza firma jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich, zaś od kilku lat jesteśmy właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA. Vouchery będzie można wymienić na stroje sportowe lub dresy, a na pozostałe zakupy u nas dajemy klubom 50-procentowy rabat

Mieczysław Golba poinformował również, że trwają rozmowy z trzema sponsorami, z których jedna zostanie niebawem ogłoszona sponsorem tytularnym rozgrywek 4 ligi.