Aktualności 17 sierpnia 2021

Nowa koszulka Łomży Vive Kielce

autor: Adam Pera
Łomża Vive Kielce zaprezentowała swoją najnowszą koszulkę na sezon 2021/2022. Co ciekawe, zaprojektowano ją w oparciu o zwycięski projekt jednego z grafików zrzeszonych w Polish Kit League.

Nowa koszulka efektem głosowania

Projekt koszulki na nadchodzący sezon powstał w ramach Polish Kit League, czyli polskiej ligi zrzeszającej projektantów koszulek. Spośród kilku przygotowanych propozycji wybrano jedną, w której szczypiorniści Mistrza Polski będą występować w sezonie 2021/2022. Projekt o nazwie Vigo został wybrany za pomocą głosowania kibiców, dziennikarzy, a także samych zawodników. Autorką zwycięskiej propozycji jest Magdalena Orpych.

Opis projektu Vigo

W opisie projektu możemy przeczytać: “Prosty wzór, stworzony z belki litery K, ma nawiązywać do iskier wznoszących się przez wiatr. Złote elementy odnoszą się do mistrzów Polski. W kołnierzu umieszczone są zdobyte przez klub trofea. Niebieska część jest podziałem, jaki znajduje się w herbie i ma symbolizować wiatr”.

– Projekt jest bardzo dobry i całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Wprowadziliśmy tylko kosmetyczne poprawki – stwierdził dyrektor marketingu Łomży Vive Kielce, Paweł Papaj.

Papaj dodał, że pod koniec sierpnia poznamy dwa kolejne komplety strojów – wyjazdowy na Ligę Mistrzów (niebieski) oraz drugi na spotkania PGNiG Superligi (biały).