Aktualności 22 czerwca 2021

Bank BNP Paribas partnerem tytularnym WTA w Gdyni!

Już w połowie przyszłego miesiąca, a dokładniej w dniach 17-25 lipca w Gdyni będzie miał miejsce turniej tenisowy rangi WTA 250. Sponsorem tytularnym tej imprezy został Bank BNP Paribas, który tym samym kontynuuje wsparcie tenisa. 

Postawili na tenis

Grupa BNP Paribas od wielu lat jest sponsorem tenisa na całym świecie. Rozgrywany w Paryżu turniej Roland Garros odbywa się właśnie przy wsparciu sponsora BNP Paribas. Do tego dochodzą inne imprezy, jak chociażby Indian Wells, Monte Carlo Masters czy Lyon Open. Bank skupia się także na wsparciu rozgrywek amatorskich i juniorów oraz tenisistów z niepełnosprawnościami, co wyraża się przez główne hasło “We are tennis”.

BNP Paribas Poland Open

Rozgrywany w dniach 17-25 lipca turniej WTA 250 w Gdyni również może liczyć na wsparcie BNP Paribas, który został partnerem tytularnym tego wydarzenia. W takich słowach o współpracy wypowiedziała się Małgorzata Wasiuk, Dyrektor Departamentu Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas – Cieszę się, że możemy być częścią kobiecego turnieju, który pozwoli na powrót profesjonalnych rozgrywek do Polski. Tenis wyraża uniwersalne wartości fair play, ma fantastycznych kibiców i dostarcza wielu pozytywnych wrażeń sportowych. Dlatego też zarówno na świecie, jak i w Polsce wspieramy rozwój tej pięknej dyscypliny i zawsze będziemy z tenisem blisko