Aktualności 17 maja 2021

Kasomania 4.0. organizowana przez TOTALbet zakończona. Zwycięzca wygrał luksusowy samochód

Jedynie dziesięć złotych było potrzebne, by uzyskać możliwość wygrania luksusowego samochodu w loterii TOTALbet Kasomania 4.0. Loteria bukmachera trwała kilka miesięcy, a w ubiegły czwartek (13.05.2021) zwycięzca odebrał główną nagrodę. 

Kasomania jest flagową loterią bukmachera TOTALbet. W zeszłym roku wystartowała jej czwarta edycja. Specjalna, ponieważ z rekordową pulą nagród, które wyniosły aż 740 000 złotych! Co więcej w tej edycji do maksimum zostały uproszczone zasady rozgrywki, co oznaczało, że praktycznie każdy gracz miał szansę na główną nagrodę jaką był luksusowy samochód, który ostatecznie trafił w ręce Marcina Brodzińskiego.

Radość zwycięzcy

Zdaję sobie sprawę z osiągów tego samochodu, ale rzucę się na głęboką wodę! Mam do przejechania około trzystu kilometrów do mojej rodzinnej miejscowości, więc mogę powiedzieć, że będzie to moja pierwsza dłuższa podróż za sterami nowego auta. Oczywiście będę jechać w granicach rozsądku (śmiech)mówił po odebraniu nagrody Marcin Brodziński w rozmowie z dziennikarzem branżowego portalu Interplay.

Czy będzie kolejna edycja Kasomanii?

Jak na razie trudno powiedzieć, ponieważ TOTALbet skupia się obecnie na dwóch dużych imprezach sportowych, które nadchodzą wielkimi krokami: – Obecnie skupiamy się na najbliższych rozgrywkach, takich jak Euro czy Igrzyska Olimpijskie. Planujemy w tej chwili kolejną loterię – nie będzie to jeszcze kolejna edycja Kasomanii. Ale nic nie wykluczamy! Zależy nam na tym, żeby podwyższać naszą jakość, a co za tym idzie – bardziej nagradzać klientów – powiedział Kamil Zygrzak z TOTALbet w rozmowie z dziennikarzem Interplay.

Klienci TOTALbet muszą się więc uzbroić w cierpliwość, ale z całą pewnością w najbliższym czasie czeka ich wiele innych atrakcji, czy to związanych z nową loterią, czy promocjami na piłkarskie mistrzostwa Europy, a także Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Obszerną relację z wręczenia nagrody zwycięzcy przeczytacie na Interplay.