Aktualności 17 maja 2021

Tajemnicza transmisja na kanale „Łączy nas piłka”!

autor: Adam Pera
W poniedziałkowy poranek widzowie kanału „Łączy nas piłka” na YouTube natknęli się na transmisję na żywo, która wzbudziła ogromne zainteresowanie oraz zdziwienie. Stream na pierwszy rzut oka wygląda bowiem na wpadkę osób odpowiedzialnych za kanał, jednak najprawdopodobniej stoi za tym zupełnie coś innego.

Ogromne zaskoczenie widzów kanału “Łączy nas piłka”

Oglądając transmisję na żywo prowadzoną przez oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej “Łączy nas piłka” można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z wpadką osób odpowiedzialnych za prowadzenie kanału. Tytuł oraz opis streama ewidentnie przypominają wersję roboczą, a i to, co dzieje się na ekranie trudno nazwać czymś standardowym.

Widzowie mogą bowiem podziwiać oldschoolowy pulpit Windowsa, komunikator Gadu-Gadu, a także wiele plików sugerujących, że jest to ekran komputera należącego do Paulo Sousy lub osób z jego najbliższego otoczenia. Komunikator “Gadu-Gadu” zawiera kontakty czołowych piłkarzy reprezentacji Polski – Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka czy też Kamila Glika.

Ogłoszenie zawodników na zgrupowanie w Opalenicy?

Właśnie dziś poznamy zawodników, którzy znajdą się w szerokiej kadrze na Euro 2020. 24 maja rozpocznie się bowiem zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy, po którym zostanie podjęta ostateczna decyzja dotycząca tego, których graczy zobaczymy ostatecznie na turnieju. Można przypuszczać, że tajemniczy stream nawiązuje właśnie do tego wydarzenia i że w ten oryginalny sposób poznamy listę piłkarzy, którzy pojadą na pierwsze zgrupowanie.