Aktualności 9 maja 2021

Football Masters partnerem technicznym słowackiego klubu

Firma, której właścicielem jest Wojciech Małecki, została partnerem technicznym klubu MSK Żilina. Na mocy umowy pierwszy zespół oraz akademia klubu będą korzystać ze sprzętu Football Masters.

Firma byłego bramkarza podbija rynek

Wojciech Małecki to były bramkarz między innymi zespołów ekstraklasy – Korony Kielce i Górnika Łęczna. W 2018 roku, w wieku niespełna 28 lat bramkarz zdecydował się zakończyć profesjonalną karierę, by skoncentrować się na prowadzeniu własnej firmy. Football Masters to marka działająca na rynku już od 2014 roku. Firma należąca do byłego piłkarza zajmuje się produkcją rękawic bramkarskich.

Wszystko zaczęło się od tego, że jako bramkarz ekstraklasowej Korony Kielce w trakcie poszukiwania idealnych rękawic i testowania kolejnych marek oraz modeli wpadłem na pomysł stworzenia własnego projektu rękawicy, który miałby sprostać wszystkim moim oczekiwaniom – napisał na oficjalnej stronie Football Masters Wojciech Małecki.

Nowa współpraca Football Masters

Firma od siedmiu lat coraz prężniej działa na rynku piłkarskim. Jak można przeczytać na stronie Football Masters, “rękawice są na boiskach FC Barcelony, Manchesteru United, Chelsea FC czy Leicester City”, co tylko potwierdza jej rozwój i otwarcie również na zagraniczne współprace.

Jak poinformował w mediach społecznościowych Wojciech Małecki, firma Football Masters została partnerem technicznym klubu MSK Żilina. To siedmiokrotny piłkarski mistrz Słowacji i były uczestnik Ligi Mistrzów. Aktualnie zespół zajmuje czwarte miejsce w lidze, a w jego barwach występują dwaj polscy zawodnicy – Jakub Kiwior i Dawid Kurminowski.

Współpracujemy z bramkarzami Słowackiego klubu już dłuższy czas, natomiast wczoraj udało się sfinalizować umowę dzięki której cały klub i akademia będą korzystały z naszego sprzętu. Dla nas to wielkie wyróżnienie, że tak utytułowany klub dołącza do grona naszych partnerów– napisał Wojciech Małecki na swoim profilu w portalu Linkedin.com.

Fot. Wojciech Małecki, Linkedin