Aktualności 15 kwietnia 2021

Krzysztof Gonciarz będzie współpracował z Eurosportem podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Jeden z najpopularniejszych polskich Youtuberów Krzysztof Gonciarz po raz kolejny będzie współpracował z Eurosportem. Po udane kooperacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, teraz czas na letnie IO Tokio 2021.

Jeden z najpopularniejszych polskich Youtuberów Krzysztof Gonciarz po raz kolejny będzie współpracował z Eurosportem. Po udane kooperacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, teraz czas na letnie IO, Tokio 2021.

Krzysztof Gonciarz prowadził vlogi podczas zimowych IO w Korei Południowej. Liczba wyświetleń jego materiałów na Youtubie regularnie przekraczała 100 tysięcy. Były jednak takie, które widzowie oglądali kilka razy chętniej, sądząc po liczbach. Dla przykładu film pod tytułem “Tak Stoch zdobył ZŁOTO” ma dzisiaj 347 tysięcy wyświetleń, ale nie był numerem jeden. Tym najchętniej oglądanym był “Nieudany start Polaków”, który przebił poprzednie wideo o niemal 50 tysięcy wizyt.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczynają się 23 lipca, a zakończą 8 sierpnia. Pełne prawa do transmisji posiada grupa TVN Discovery, w której skład wchodzi Eurosport Polska.