Aktualności 13 kwietnia 2021

David Beckham ambasadorem Maserati

David Beckham związał się z umową Maserati, od kwietnia 2021 roku zostając globalnym ambasadorem włoskiego producenta samochodów sportowych i wyścigowych.

Luksus i prestiż

Maserati większości miłośników motoryzacji kojarzy się z luksusem i prestiżem. Takie same skojarzenia wywołuje również były angielski pomocnik, legenda Manchester United i reprezentacji Anglii. Stąd też nic dziwnego, że boloński producent zdecydował się na współpracę właśnie z “Becksem”. “Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży” – tak Maserati przedstawił w informacji prasowej swojego nowego ambasadora.

Ekscytujący czas

Maserati pragnie rzucić wyzwanie status quo, będąc innowacyjnym z natury, napędzanym pasją i wyjątkowym dzięki projektowi. Partnerstwo z Davidem jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości – tak podpisanie umowy z Beckhamem skomentował Paolo Tubito, dyrektor ds. marketingu.

Nowy ambasador z kolei stwierdził: – To ekscytujący czas na rozpoczęcie współpracy z Maserati; kultowa włoska marka, która podziela moje uznanie za najlepsze innowacje i wzornictwo. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z marką w tak kluczowym momencie w jej historii i dalszy rozwój w skali globalnej.

Anglik miał już możliwość wystąpić w nowej reklamie Maserati, w której porusza się najlepszym SUV-em marki, a więc Levante Trofeo.