Aktualności 2 kwietnia 2021

Nietypowy ruch Memphisa Depaya. Piłkarz Lyonu prosi kibiców o radę

Profesjonalni piłkarze z reguły mają wielu doradców, którzy starają się wskazać właściwą drogę praktycznie w każdej dziedzinie. Niezwykle ważnym aspektem w kontekście piłkarza jest umowa sponsorska dotycząca ubrań i sprzętu. Na dość nietypowy ruch zdecydował się Memphis Depay. Piłkarz Lyonu poprosił kibiców o radę w kwestii swojej przyszłości. 

Zmiana sponsora

W ostatnim czasie Memphis Depay zakończył swoją współpracę z Under Armour. Potwierdził to występ piłkarza Lyonu w jednym ze spotkań, kiedy to Holender miał na swoich nogach buty Nike Mercurial Vapor 14 Dragonfly. Jak się okazuje, rozegrany mecz w tych korkach nie jest jednak żadną wiążącą kwestią.

Nietypowe pytanie

W piątek Memhpis Depay umieścił na swoim Twitterze post skierowany do osób, które bacznie obserwują jego poczynania. Dość niespodziewanie 27-latek poprosił kibiców o radę w kontekście przyszłej umowy sponsorskiej.

Piłkarz zastanawia się bowiem, czy ma podpisywać kontrakt jednym z gigantów w zakresie sprzętu czy spróbować rozwinąć swoją własną markę. Co ciekawe, wielu kibiców nie do końca zrozumiało intencję piłkarza. Depay ma ważny kontrakt z Lyonem tylko do końca obecnego sezonu, dlatego część sympatyków myślała, iż Depay pyta o swój przyszły klub.