Aktualności 19 marca 2021

Ryanair w nietypowej interakcji z kibicem Liverpoolu

W piątek poznaliśmy pary ćwierćfinałowe trwającej edycji Ligi Mistrzów. Liverpool powalczy o półfinał w dwumeczu z Realem Madryt. W przypadku wygranej, "The Reds" zmierzą się ze zwycięzcą pary FC Porto - Chelsea. Finał tych prestiżowych rozgrywek zaplanowany jest na 29 maja w Stambule. W związku z lokalizacją, kibic Liverpoolu wystosował pytanie do linii lotniczej Ryanair. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał.

Trudny sezon

Ubiegła kampania była dla angielskiej drużyny bardzo udana. Piłkarze Liverpoolu triumfowali bowiem w Premier League, sięgając po upragnione mistrzostwo. W trwającym sezonie “The Reds” mają swoje problemy. Wystarczy powiedzieć, że zespół zanotował serię sześciu ligowych porażek na własnym obiekcie.

Mimo to w Lidze Mistrzów podopieczni Juergena Kloppa radzą sobie bardzo dobrze, co potwierdza awans zespołu do ćwierćfinału. Najwidoczniej sympatycy Liverpoolu mają nadzieję, iż ich ulubiony klub zamelduje się w finale. Innego zdania jest irlandzka linia lotnicza Ryanair.

Moderator profilu Ryanair żartuje z kibica Liverpoolu

Jeden z kibiców Liverpoolu wystosował bowiem zapytanie o lot do Stambułu, czyli miejsca, gdzie będzie rozgrywany finał Ligi Mistrzów. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał.

Moderator profilu Ryanair na Twitterze jasno dał do zrozumienia, iż wątpi, by kibic Liverpoolu potrzebował lotu do Stambułu w najbliższym czasie, czyli jednoznacznie nie widzi tej drużyny w finale Ligi Mistrzów.