Aktualności 18 marca 2021

Charytatywna licytacja stażu przez Podbeskidzie

Coraz trudniej znaleźć kluby, które nie biorą udziału w akcjach charytatywnych. Kluczem jest znalezienie odpowiedniej "zachęty" do pomagania przez kibiców. Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpoczęło charytatywną licytacje. Kibice wpłacają na leczenie Wiktorka Szczechowiak. Najwyższa kwota to możliwość obejrzenia meczu z trybun stadionu Górali. W dobie zamkniętych trybun to może być magnes przyciągający do wpłat.

Coraz trudniej znaleźć kluby, które nie biorą udziału w akcjach charytatywnych. Kluczem jest znalezienie odpowiedniej “zachęty” do pomagania przez kibiców. Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpoczęło charytatywną licytacje. Kibice wpłacają na leczenie Wiktorka Szczechowiak. Najwyższa kwota to możliwość obejrzenia meczu z trybun stadionu Górali. W dobie zamkniętych trybun to może być magnes przyciągający do wpłat.

Ogłoszenie widnieje na grupie facebookowej “Wiktorek Szczechowiak SMA licytacje”.  Na czym polega staż w dniu meczowym organizowany przez Podbeskidzie?

Chcesz licytować? Kliknij w obrazek!

Dla kibiców to gratka i sytuacja win-win. Osoba wpłacająca zyskuje jedyną możliwość – w obecnej sytuacji – wejścia na stadion, ale przede wszystkim pomaga w walce z chorobą. Cena wywoławcza rozpoczęła się od 250 złotych, ale w obecnie (czwartek, 12:00) wynosi już 310. Mamy nadzieję, że przez kolejnych 11 dni ta kwota zostanie kilkukrotnie pomnożona!