Aktualności 17 marca 2021

Canal+ pokaże wszystkie mecze I ligi

Kilka godzin temu pisaliśmy, że Ekstraliga żużlowa szykuje się na swój start. Nie inaczej jest w przypadku drugiej klasy rozgrywkowej. eWinner I liga żużlowa kolejny sezon zagości na antenach Canal+. Wiadomo już, że kibice będą mogli wszystkie mecze obejrzeć na żywo! 

Kilka godzin temu pisaliśmy, że Ekstraliga żużlowa szykuje się na swój start. Nie inaczej jest w przypadku drugiej klasy rozgrywkowej. I liga żużlowa kolejny sezon zagości na antenach Canal+. Wiadomo już, że kibice będą mogli wszystkie mecze obejrzeć na żywo! 

Świeżo ustalone obostrzenia zakładają lockdown w całym kraju do 9 kwietnia włącznie. To oznacza, że szybko kibiców nie zobaczymy na stadionach. Trybuny nadal będą świecić pustkami, a jedyną opcją śledzenia meczów ligowych pozostanie telewizja.

Jeszcze do niedawna kibice pierwszoligowych klubów nie mieli takich możliwości, ale od teraz każdy mecz zobaczą na żywo. – Możemy już oficjalnie poinformować, że platforma Canal+ pokaże w tym roku wszystkie mecze w każdej kolejce – powiedział w rozmowie z portalem polskizuze.pl przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego Zbigniew Fijałkowski. Jednocześnie znany jest rozkład dni i godzin w każdej kolejce.

Terminy i godzin meczów telewizyjnych eWinner 1. Ligi w sezonie 2021:

Sobota: 16:00
Sobota 18:30
Niedziela: 14:00
Poniedziałek: 18:30

Można jednak śmiało zakładać, że powyższa rozpiska nie dotyczy pierwszej kolejki. Trudno bowiem spodziewać się meczu w wielkanocną niedzielę.