Aktualności 15 marca 2021

Neymar nową twarzą Fortnite’a? Zwiastun wiele wyjaśnia

Neymar nie od dziś podkreśla swoje zamiłowanie do gamingu. Piłkarz w mediach społecznościowych właśnie zapowiedział kolaborację z Epic Games, wydawcą Fortnite’a.

Neymar nie ukrywa zainteresowania grami

Neymar nie pojawił się na boisku od ponad miesiąca. Brazylijczyk ostatni raz zagrał w oficjalnym meczu 10 lutego, w Pucharze Francji przeciwko Caen. Piłkarz musiał opuścić boisko w 59. minucie z powodu kontuzji i od tamtej pory nie wrócił do gry, opuszczając między innymi dwumecz Ligi Mistrzów z Barceloną.

Brazylijczyk mimo braku piłkarskich występów potrafi jednak sprawić, by było o nim głośno. Od lat wiadomo, że Neymar interesuje się gamingiem, a gry są jednym z jego ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu. Do tej pory piłkarz szczególnie zainteresowanie Counter-Strike: Global Offensive.

Współpraca z Epic Games

Teraz 29-latek dodatkowo zacieśnił swoje związki z gamingiem i nawiązał współpracę z Epic Games, wydawcą Fortnite’a. Oficjalny profil popularnej gry opublikował w mediach społecznościowych trailer szóstego sezonu. Pojawiło się w nim kilka nawiązań do piłkarza Paris Saint-Germain.

Fortnite Neymar

Jak się okazuje, nawiązania nie są przypadkowe. Brazylijczyk podał dalej wpis z oficjalnej strony Fortnite’a na Twitterze. Więcej informacji na temat tej współpracy pojawi się we wtorek.