Aktualności 2 marca 2021

Radomiak Radom kontynuuje współpracę z Totalizatorem Sportowym

Radomiak Radom poinformował o przedłużeniu kontynuacji z głównym partnerem. Partnerstwo klubu z Totalizatorem Sportowym trwa od 2017 roku.

Dobry czas Radomiaka

Radomski klub może uznać ostatnie lata za niezwykle udane. Przez ten czas drużyna awansowała z drugiej ligi do pierwszej i – jak widać – nie jest to jej sufit. W ubiegłym sezonie Radomiak Radom zagrał bowiem w barażach o ekstraklasę. Zespół przegrał jednak w ich finale z Wartą Poznań 0:2.

“Kibice mogą przeżywać kumulację sportowych emocji”

Rozwój klubu z Radomia przebiega pomyślnie nie tylko dzięki Dariuszowi Banasikowi i jego podopiecznym. Jak zauważają klubowe media, duży wpływ na obecną postawę zespołu mają także sponsorzy. Od 2017 roku głównym partnerem klubu jest Totalizator Sportowy, którego marka LOTTO towarzyszy pierwszej drużynie.

Dzięki transmisjom zarówno telewizyjnym, jak i online, których z meczów Radomiaka – w ciągu ostatnich lat – przeprowadzono kilkadziesiąt, kibice mogą przeżywać kumulację sportowych emocji. To, w połączeniu z coraz lepszymi wynikami sportowymi Zielonych, daje największą satysfakcję partnerom – takim jak Totalizator Sportowy – przyznał klub w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej.

Totalizator Sportowy gwarancją rozwoju

Jak poinformował Radomiak Radom, klub wciąż będzie kontynuował współpracę z dotychczasowym głównym partnerem.

Dzięki temu partnerstwu Klub nieustannie się rozwija, krok po kroku odnosząc coraz lepsze sukcesy sportowe – można przeczytać w klubowym komunikacie.

Fot. Radomiak Radom