Aktualności 25 lutego 2021

Jürgen Klopp w reklamie Snickersa

autor: Adam Pera
Obecny trener Liverpoolu Jürgen Klopp wystąpił w najnowszej kampanii reklamowej batonów Snickers z serii "Głodny nie jesteś sobą". Kampania ruszy niebawem w niektórych krajach. W Polsce możemy się jej spodziewać w czerwcu.

Klopp w nowej kampanii Snickersa

Kampania Snickersa o nazwie “Głodny nie jesteś sobą” szybko zdobyła bardzo dużą popularność. W przeszłości batony reklamowały takie sławy jak chociażby Rowan Atkinson, Elton John, Joe Pesci, Joan Collins czy Willem Dafoe.

W najnowszym spocie główną rolę odgrywa obecny trener mistrzów Anglii Liverpoolu Jürgen Klopp. Podczas gry w piłkarzyki wyraźnie poirytowany Niemiec usiłuje przekazywać instrukcje taktyczne figurkom na stole. Po skosztowaniu batona Snickers Klopp “staje się sobą” i zmienia się w nastolatkę, która powraca do gry ze swoimi przyjaciółmi.

Kiedy zobaczymy nową reklamę?

Najnowsza kampania Snickersa właśnie rusza w niektórych krajach. Jeśli chodzi o Polskę to możemy spodziewać się jej w czerwcu, a obejmie głównie Internet. W ramach całej akcji do sprzedaży trafi limitowana seria batonów z napisami w kontekście piłkarskim.

Kampanię przygotowały agencje The Marketing Arm oraz BBDO Düsseldorf. Jeśli chodzi natomiast o przygotowanie reklamy na terenie Polski, to odpowiadają za to agencja EG+ i Brandcomm Polska.